به هنگام رویارویی با مشکلات و بحران ها، دو کار می توانید انج…

[ad_1] به هنگام رویارویی با مشکلات و بحران ها، دو کار می توانید انجام دهید:
یک. به خدا اعتماد کنید، زیرا او نه فقط کنترل امور جهان را در اختیار دارد، بلکه متخصص حل مشکلات نیز می باشد. هیچ چیز برای خدا غیر ممکن نیست.
دو. می توانید به نگرانی و پرورش افکار منفی ادامه دهید و در انتظار بدترین وضعیت باشید.
انتخاب با شماست.


[ad_2]

درباره‌ی Amir Gh

همچنین ببینید

خداوند شبان من است

“خداوند شبان من است؛ محتاج به هیچ چیز نخواهم بود. در چراگاههای سرسبز مرا می‌خواباند؛ …

15 نظر

  1. Amen atmad be khoda tnha rah moshkelateman ast God bless

  2. مطمنن سپردن به خدای الوهیم

  3. Man tarjeh medaham beh Qoda aetemad konam

  4. آخه کی دیدی موجودی به نام خدا برا کسی کاری کرده باشه یا بیماری را شفا داده حتا ملا خامنه ای هم برا آن پرستات نورانیش که هم اینک بر گردن خانم چرخنده داره پرتو افشانی میکنه دست به دامن دگترهای اربابش انگلیس شد

  5. علی عزیز، سلام. همه در زندگی شان معجزه دیده اند. یکی اسمش را گذاشته شانس و دیگری می گوید”معجزه”. پیش فرض اول نظریه تکامل می گوید مواد بی جان، بدون هدایت و خودجوش به اجسام جاندار تبدیل شدند. دوران زمین شناسی کامبرین ظهور ناگهانی حیوانات با بدن پیچیده و بدون داشتن نیاکان را نشان می دهد. این نکته را داروین بارها در کتاب منشا گونه ها مطرح کرد. اما تصور می کرد شاید دوران های زمین شناسی پیش از دوران کامبرین وجود داشته باشد. درضمن، داوکینز و هاوکینگ به خدای ادیان اعتقاد ندارند، اما معتقدند که طراح هوشمند عالم هستی را خلق کرده است. لطفا ادعای تان را با آن ها و پیروان طراح هوشمند درمیان بگذارید. موفق باشید.

  6. از زمانی که تاریخ نویس پیدا شد دیگر هیچ معجزه ای نشد ببخشید چند شد یکی برق و پنسولین ، تعویض اندام ها مثل قلب و کلیه اینها معجزه هستند نه نوشتن یک مشت چرت و پرت که تنها راجع به پاین تنه میگه

  7. مورخان غیر مسیحی قرن اول میلادی به معجزات مسیح اشاره کردند. در موزه آمستردام درباره بلایا در مصر در دوران موسی، پاپیروس و سند اداری مصر موجود است. کشف کشتی نوح در کوه آرارات… شواهد تاریخی هستند.

  8. والله ذوق وحساس الطبيهة

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *