ماموریت بزرگ

https://christnetwork.net/wp-content/uploads/2019/12/1920px-STP-ELP19.jpg
The Great Commission, stained glass window, Cathedral Parish of Saint Patrick in El Paso, Texas

ماموریت بزرگ دستورالعمل مسیح پس از رستاخیز برای شاگردانش بود تا آموزه های خود را به همه ملل جهان گسترش دهند.معروف ترین نسخه ماموریت بزرگ در متی 28: 16-20 است ، جایی که در کوهی در جلیل مسیح از پیروان خود می خواست تا شاگردان بسازند و همه ملل را به نام پدر ، پسر و روح القدس تعمید دهند. .
ماموریت بزرگ پایان یک انجیل و آغاز ایمان به عمل برای همه مسیحیان است این دستور از مسیح بسیار مهم است ، زیرا این یک دستورالعمل شخصی برای مسیحیان است که تا همانطور که در آیه 18 آمده ، به عیسی مسیح ایمان عمیق داشته باشند.
عیسی همه پیروانش را فرا می خواند تا در سراسر جهان به عمل و اشتراک گذاری خبر خوب نجات (انجیل) بپردازند. مردم این فراخوان را می شنوند و هر سال با سفرهای مبلغین در سراسر زمین سفر می کنند و کلام عیسی مسیح را پخش می کنند.

بسیاری از مسیحیان فداکاری های باورنکردنی در گسترش انجیل کرده اند و به مناطق دور افتاده جهان از آن سوی شهرهای متمدن به جنگل ها و بیابان ها سفر کرده اند. تا خبر خوب را به گوش همگان برسانند.

زمینه های ماموریت همچنین می توانند بسیار نزدیک به خانه باشند. این می تواند همسایه ای باشد که خبر خوب را نشنیده است ، و یا منطقه فقیرنشینی که مردم قادر به تهیه کتاب مقدس نباشند می تواند باشد البته در قرن بیست و یکم ، اینترنت به یک زمینه برای این ماموریت تبدیل شده است که در آن مردم می توانند به محبت مسیح دست یابند و آن به اشتراک بگذارند. مکانها و افرادی که نیاز به شنیدن انجیل دارند همه جا هستند!

مأموریت بزرگ
16آنگاه آن یازده شاگرد به جلیل، بر کوهی که عیسی به ایشان فرموده بود، رفتند. 17چون در آنجا عیسی را دیدند، او را پرستش کردند. امّا بعضی شک کردند. 18آنگاه عیسی نزدیک آمد و به ایشان فرمود: «تمامی قدرت در آسمان و بر زمین به من سپرده شده است. 19پس بروید و همۀ قومها را شاگرد سازید و ایشان را به نام پدر و پسر و روح‌القدس تعمید دهید 20و به آنان تعلیم دهید که هرآنچه به شما فرمان داده‌ام، به جا آورند. اینک من هر روزه تا پایان این عصر با شما هستم! [مَتّی 28]

درباره‌ی Saber Amiri

هان بر در ایستاده می‌کوبم کسی اگر صدای مرا بشنود و در به رویم بگشاید به درون آمده و با او هم‌سفره خواهم شد و او با من . [email protected]

همچنین ببینید

شریعت یا انجیل دو راه حل کاملا متفاوت

واقعاً شکی نیست که اسلام و مسیحیت در طیف وسیع مذهبی به یکدیگر نزدیک هستند. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *