Lord, I was searching

 

 

Lord, I was searching, You came and found me
You broke every wall down, That I built around me
Your word removed My heart of stone and set me free.
My every doubt is gone, My God, I do believe

گاه با هر قول شکسته، هر رابطه شکست خورده، و هر انتظار ناخوشایندی،سدی دیگر است که ما به لحاظ استراتژیکی در اطراف قلبمان قرار می دهیم. ما به دنبال فرار و دیوار کشیدن  از درد این دنیا هستیم. پشت این دیوارها ممکن است ایمن بمانیم، اما تنها خداست که می خواهد این دیوارها را خراب کند و ما را از تنهایی در بیارد و ما را در جایی که هستیم دوست داشته باشد. او می خواهد زخم های ما را زخمی کند، ما را از طریق زندگی گذراند و به ما کمک کند کوه ها را حرکت دهیم.

و چه زیبا مسیح گفت :

 

7«بخواهید، که به شما داده خواهد شد؛ بجویید، که خواهید یافت؛ بکوبید، که در به رویتان گشوده خواهد شد. 8زیرا هر که بخواهد، به دست آوَرَد و هر که بجوید، یابد و هر که بکوبد، در به رویش گشوده شود. 9کدام‌یک از شما اگر پسرش از او نان بخواهد، سنگی به او می‌دهد؟

و باز هم :
عیسی در پاسخ به آنان گفت: «آمین، به شما می‌گویم، اگر ایمان داشته باشید و شک نکنید، نه تنها می‌توانید آنچه بر درخت انجیر گذشت انجام دهید، بلکه هر گاه به این کوه بگویید ”از جا کنده شده، به دریا افکنده شو،“ چنین خواهد شد. 22اگر ایمان داشته باشید، هرآنچه در دعا درخواست کنید، خواهید یافت.

درباره‌ی Saber Amiri

هان بر در ایستاده می‌کوبم کسی اگر صدای مرا بشنود و در به رویم بگشاید به درون آمده و با او هم‌سفره خواهم شد و او با من . [email protected]

همچنین ببینید

چرا مسیحی می‌شویم؟

بیشتر از پنج سال از زمانی که به مسیحیت گرویدم و زندگیم رو به مسیح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *