نور و سایه

sunlight through trees

امّا تو در همه حال به‌هوش باش؛ سختیها را بر خود هموار کن؛ کار مبشّر را انجام ده و خدمت خویش را به کمال به انجام رسان.[۲تیموتائوس 4:5]

تمام شاهکارهای هنر حاوی نور و سایه هستند.زندگی شاد یک انسان نه فقط با نور دیده می شود بلکه با سایه هم همراه است نور و سایه کنار هم زندگی را پر معنی تر و زبیاتر می سازد. بزرگترین نوازندگان، به عنوان یک قاعده، کسانی هستند که می دانند چگونه آهنگ خود از غم و اندوه بیرون کشانند.فانی کراسبی، روح او با ایمان به مسیح، چشم های بی نظیرش را بیشتر از بسیاری از ما با دید عادی بیناتر ساخت.او بعضی از آهنگهای بزرگ انجیل را که از دل و جان ما را تشویق می کند، به ما هدیه کرد.

پولس و سیلاس که در زندان مشغول دعا بودند و سرودخوانان خدا را ستایش می‌کردند صبر و شکیبایی آنها در رنج و آزار و اذیت منجر به اعتقادات زندانبان گرامی شد.

گاه در زندگی مشکلات همانند سایه زندگی ما را فرا می گیرند اما با صبر و استقامت در برابر ان ها می توانیم نه تنها مشکلات را از میان ببریم بلکه باعث تغییر های خوب در دیگران شویم.

درباره‌ی Saber Amiri

هان بر در ایستاده می‌کوبم کسی اگر صدای مرا بشنود و در به رویم بگشاید به درون آمده و با او هم‌سفره خواهم شد و او با من . [email protected]

همچنین ببینید

افکار نسنجیده

افکار نسنجیده این مزمور نه تنها در نظر گرفته شده است، بلکه می‌گوید: “غزل” با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *