هدف زندگی

 

 

راز ایماندار

گوش کن، میخوای یه راز رو بدونی… چی؟ راز من بدون شک سرنوشت ابدی تو رو تغییر میده …………….. اما فقط اونایی که ﺁماده تغییر هستن و این تنها یک راز برای مؤمن است، زیرا انسان طبیعی در گناه مرده است. …حالا، مسئله اینه که اگر شما خود را برای تغییر دادن دلتان ﺁماده کرده‌اید، خدا نظر شما را تغییر خواهد داد. اما تا وقتی که نظرت عوض نشه، خدا هرگز قلبت رو عوض نمیکنه! این راز حیرت‌انگیز در کتاب عبرانیان ﺁشکار است. شناخت پسر خدا راز زندگی مسیحی حقیقی است. شکل گرفتن در شباهت او رازی است که همه به ﺁن دسترسی دارند. این چیزی است که خداوند برای همه مومنان می خواهد، اما همه این راه را انتخاب نمی کنند.
مقاومت یا ارسال

جلال پسر خدا در زندگی خداوند عیسی و با اجازه ما نمایان می‌شود. او هر یک از ما را تغییر خواهد داد تا مانند او باشیم. اما ما می توانیم مقاومت کنیم و از خود مراقبت کنیم، یا تسلیم شویم و مانند او باشیم. ما می‌توانیم در زندگی‌مان کار روح را به زیان‌مان خاموش کنیم، یا می‌توانیم به او اجازه دهیم که با تسلیم شدن به هدایت‌هایش، به نفع ما کار کند.
شناخت خدا

برای ۴۰۰۰ سال خدا جلال خود را از طریق طبیعت به انسان اعلام کرده بود. چهار هزار سال بود که خدا به زبان انبیای باستان با انسان سخن گفته بود. اما در پایان این روزها… خدا در پسرش با ما صحبت کرده است و ما باید با دقت به صدای او گوش فرا دهیم. دانش مقدس تنها از طریق یک رسانه به ما ترجمه می شود. جلال خدا فقط از طریق عیسی مسیح به طور کامل بیان می شود. قدرت ﺁفرینندگی خدا به انسان‌های باایمان نور و حیات می‌بخشد و به او امید می‌بخشد. خدا نیز به عیسی اشاره می‌کند و می‌گوید: صدای او را از تخت ﺁتشین او بشنو. حرفاش رو بشنو، بهمون دستور دادن به حرفاش گوش کن، ما هدایت شدیم.
حالت ارتباطات

خدا هیچ وقت تغییر نمی‌کند، اما طرز سخنانش را با انسان‌ها عوض می‌کند. در گذشته، خدا از طریق انبیا سخن می‌گفت و از طریق اسرائیل کار می‌کرد. و عشق او به اسرائیل هرگز تغییر نمی‌کند. و بعدا از طریق پسرش صحبت می کند و از طریق کلیسا کار می کند – و عشق او به کلیسا که بدن اوست، هرگز تغییر نمی کند.
مکاشفه از جانب خدا

در عهد عتیق، او به انسان شیوه‌ای برای پرستش داد – ﺁماده‌سازی. در عهد جدید، ما با روح و راستی پرستش می‌کنیم، که تحقق می‌یابد. …………… سرنوشتش این بود که بمیره وعده جدید تحقق کامل این وعده بود – یک وحی کامل. …اون پیر برای ارضا کردن نبود اما برای اینکه در قلب انسان انتظار داشته باشیم. وحی کامل خود در مسیح. من و پدرم یکی هستیم. و برای ۴۰۰۰ سال خدا راه را برای طلوع روز-بهار ﺁماده کرد. و ۲۰۰۰ سال پیش، ستاره ی روز از انسان‌های باتجربه. و شناخت این پسر خدا رازی است که به ایماندار مسیح داده شده است. خدا می‌خواهد در همهٔ کسانی که به نام او ایمان دارند، ساکن شود؛ نام یگانه پسر خدا، پر از فیض و راستی.
انتخاب مؤمن

همشکل شدن با شبیه سازی او معمایی است که همه مومنان به ﺁن دسترسی دارند، اما هر مومنی حق انتخاب دارد – که با شکل و شکل او سازگار باشد و در برابر کارش مقاومت کند. …………….. تا به روح اجازه دهد که کار کند یا مانع تربیت فرزندش شود. کتاب عبرانیان هشداری تکان‌دهنده به کسانی می‌دهد که در گذشته. ﺁنها مقاومت کردند. این هشدار از بی توجهی به رستگاری. شهوت جسمانی. این هشدار از تنبلی و غوطه‌ور شدن، خودداری از شکل‌گیری به صورت او. تسلیم شدن در برابر جسم عواقب ناگواری دارد؛ بی ایمانی؛ مقاومت در برابر روح. اما لیست فوق العاده ای از کسانی که با ایمان زندگی می کردند و نه به دیدار، کسانی که به دنبال شهری می گشتند و سازندهٔ ﺁن خدا می باشد، ارائه می دهد. عبرانیان ۱۱:۱۰.
مرد کامل

اه، ۶۰۰۰ سال پیش خدا نقشهش رو برای مرد کامل اجرا کرد امروز مومنان با شباهت خود همسان شده اند. در مسیح. اما نکته اینجاست اول ﺁنکه، خدا انتخاب ایمان به او را به شخص نجات‌نیافته‌ای واگذار می‌کند: به عیسی مسیح ایمان داشته باش و از گناهانت نجات خواهی یافت. انتخابی که در ﺁینده سرنوشت یک مرد – رستگاری روح – تولد دوباره – تاثیر می گذارد- بازسازی. بلکه او همچنین انتخاب را به صورت مسیح در این جهان به ایماندار واگذار می‌کند: “اجازه دهید روح مسیح که در شما زندگی می‌کند و از طریق شما عمل می‌کند، نجات جان، که تقدس یافته است، در صورت و شبیه‌سازی مسیح ساخته شود، یا با این تعلیم کودکانه مقاومت کرده، روح را خاموش کند.” یا به بلوغ می‌رسد یا به طفولیت می‌رسد.
انتخاب عالی

این انتخابی است که بر موقعیت ابدی و سرنوشت یک مسیحی اثر می‌گذارد. در این ﺁیه، خدا به تفصیل مشخص می‌کند که چه کاری باید در کلامش انجام شود. اما تو باید کاملا تسلیم اون بشی و اون تو رو عوض میکنه …اگه ﺁماده ای که قلبت رو عوض کنی خدا نظر شما را تغییر خواهد داد، اما خدا هرگز دل شما را تغییر نخواهد داد، تا زمانی که نظرتان را تغییر دهید. گوش کن، من راز رو بهت گفتم… که توی صفحات عبرانیان کشف شده… یه راز که بدون شک زندگیت رو تغییر میده!
پردازش کامل

به هشدارهای صفحات ﺁن توجه کنید. از مردان و زنان با ایمانی که به خدا اعتماد داشتند پیروی کنید. مردان و زنانی که با وجود شرایط سخت و شرایط ناممکن به ﺁنها اعتماد داشتند. از این رستگاری عظیم غافل نشوید. از وعدهٔ خدا کوتاه نیایید. مراقب باشید که تنبل نباشید، یا همان کسی را بایستید که می افتد. گناه را عمدا مرتکب نشوید و یا به گناه خود پشت نکنید، و تقدس را نادیده نگیرید.
ایمان و وفاداری

به خاطر داشته باشید که همهٔ این‌ها به ایمان و وفاداری بستگی دارد. با امتناع از گوش دادن به سخنان خدا، از لطف خدا کوتاه نیایید. با توجه به کمبودها و شکست‌های اسرائیلیان، هشدار داده شود. یادت باشه اون قلبت رو عوض میکنه اگه نظرت عوض بشه ولی اول باید ﺁماده باشی که نظرت رو عوض کنی، و اگه ﺁماده ای… فقط بهش خبر بده.

Source: https://translate.systran.net/urlTranslation?url=https%3A%2F%2Fdevotion.knowing-jesus.com%2Fan-open-secret&source=null&target=fa&profileId=undefined&noTranslation=1

درباره‌ی Amir Gh

همچنین ببینید

افکار نسنجیده

افکار نسنجیده این مزمور نه تنها در نظر گرفته شده است، بلکه می‌گوید: “غزل” با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *