وقتی به ناکامی فکر می کنید، محکوم به شکست هستید.

وقتی به ناکامی فکر می کنید، محکوم به شکست هستید. وقتی متوسط فکر می کنید، زندگی بخور و نمیری دارید. اما وقتی افکار خود را با خدا همسو می کنید، مثبت و عالی فکر می کنید و با پیروزی، برکت و معجزه مواجه می شوید.

خوش‌بینی در رفتار، عملی مثبت است. همه چیز در کل خوب خواهد بود، اما حتی اگر هم نباشند، خوب هم خواهد شد. این به این معنی نیست که من معتقدم همه چیز همیشه درست پیش میره، صد در صد از زمان. همچنین به این معنی نیست که من می توانم هر چیزی که می خواهم داشته باشم اگر مثبت در مورد ﺁن فکر کنم. (هر چیزی که من می خواهم برای من خوب نیست.) هر چند اتفاقات بدی می‌افتد، و مردم همیشه طوری رفتار نمی‌کنند که باید، من دنیا را به روشنی می‌بینم. در ﺁغاز، خدا دنیای زیبایی را ﺁفرید، با این که گناه، ﺁن را به طور هولناکی ﺁلوده می‌کند. در حالی که از این زندگی گاه دشوار بیرون می‌روم، خدا با من خواهد بود تا به بهترین نحو زندگی‌ام را تسلی، تشویق و ترغیب کنم. امثال ۱۷:۲۲ می‌گوید که دل شادمان، طب خوب است، اما روح شکسته قدرت شخص را تضعیف می‌کند. یک زندگی شاد به من کمک می‌کند تا بهتر زندگی کنم. زندگی‌ام اهمیت دارد و می‌خواهم سخنان دهانم و تعمق در دل، پدر ﺁسمانی‌ام را خشنود سازد (مزمور ۱۹:۱۴). فیلیپیان ۴:۸: “یک چیز پایانی، فکرهای خود را در مورد حقیقت، ﺁبرومند، درست، پاک، دوست داشتنی و قابل تحسین اصلاح کنید. به چیزهایی فکر کنید که عالی و قابل ستایش باشند.”

19امروز آسمان و زمین را بر شما شاهد می‌گیرم که زندگی و مرگ، و برکت و لعنت را پیش رویتان نهادم. پس زندگی را برگزینید تا شما و نسلتان زنده بمانید؛ [تثنیه ۳۰:۱۹]

درباره‌ی Amir Gh

همچنین ببینید

افکار نسنجیده

افکار نسنجیده این مزمور نه تنها در نظر گرفته شده است، بلکه می‌گوید: “غزل” با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *