هر روز از خواب برمی خیزید، اقرار کنید که مورد لطف خدا هستید….

هر روز از خواب برمی خیزید، اقرار کنید که مورد لطف خدا هستید. در طول روز بگویید لطف خدا موفقیت به زندگی من می آورد. لطف خدا سبب می شود که مردم به من کمک کنند. آنگاه خدا درهایی را که برای دیگران گشوده نشده، برای شما باز خواهد کرد. بدانید شما صاحب امتیاز هستید. چیز خاصی درباره شما وجود دارد. شما لطف خدا را با خود دارید.

8زیرا به فیض و از راه ایمان نجات یافته‌اید – و این از خودتان نیست، بلکه عطای خداست – 9و نه از اعمال، تا هیچ‌کس نتواند به خود ببالد. افسسیان۲:۸-۹

کتاب مقدس مملو از حقایق پر از حقایق و سخنان حکیمانه است تا زندگی‌مان را هدایت کند. چند دستور الهی میتونه معنی زندگی و چگونگی زندگی را خلاصه کنه. اما حقایقی که می توانند نگرش و نگرش ما را تغییر دهند، اغلب نادیده گرفته یا نادیده گرفته می شوند، اما تایتوس حقیقت عملی را در تمام کلماتش قرار می دهد، که باید ﺁن را در نظر بگیریم.
زندگی عملی
تیطس به ما می‌گوید که چگونه امیال غیرخدایی، شهوات شهوات دنیوی و شهوات دنیوی را از خود دور سازیم. او انسان‌های درستکار، خداپسندانه و معقول و صادق را تشویق می‌کند. او همچنین ما را به یاد ﺁینده و بازگشت مورد انتظار پروردگارمان می اندازد. و همه اینها به فیض خدای متعال, مهربان و رئوف ما مربوط می شود.
مسیحیت عملی
تایتوس یه کشیشه که به گله اش اهمیت میده… و به انجیل هم شکر نمیفروشه. تیطس معلمی است که می‌خواهد ما را در هر مسیحی‌ای ﺁموزش دهد. تیطس مردی است که درک می کند که فیض خدا هر جنبه از زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا این فیض خداست که به ما نعمت رستگاری می دهد، ما بسیار غنی از ﺁن لذت می بریم،
گسترش فیض
این فیض خدا است که در مورد خطرات زندگی‌ای ناعادلانه و هوس‌های دنیوی هشدار می‌دهد. این فیض خداست که ما را تعلیم می‌دهد تا در زندگی‌ای درستکار و شایستهٔ خدا زندگی کنیم. این فیض او است که به ما امید مبارک و ثروت جلال او را عطا فرمود، همچنان که منتظر ظهور پر جلال خدای عظیم و نجات‌دهنده‌مان عیسی مسیح می‌مانیم.
چهره‌های بسیار زیبایی
اغلب اوقات ما فیض خدا را برای نجات فیض و اندازهٔ ﺁن محدود می‌کنیم. این فیض است که ما را نجات می‌دهد، حفظ می‌کند، حفظ می‌کند و محافظت می‌کند و معطر می‌سازد. این فیض الهی است که بر رشد ما در فیض اثر می‌گذارد و به ما می‌ﺁموزد که در مسیح زندگی کنیم. این فیض است که تمام نیازها و فیض ما را فراهم می‌کند تا امیال عزیزمان را از ما دریغ دارد.
فیض و فیض ما را فهیم می‌سازد، و ما را به فطانت مجهز می‌سازد. این فیض است که ما را تعلیم می‌دهد و هدایت می‌کند و فیض که تعلیم می‌دهد و تعلیم می‌دهد. این فیض است که ما را اصلاح و توبیخ می‌کند و این فیض است که ما را تنبیه و تنبیه می‌کند. این فیض است که ما را در حبیبان پذیرفت و با دولت فیض خود تاج نهاد و فیض او ما را با مسیح در جای‌های ﺁسمانی – در او- به هم نشست.
نمونه‌هایی از بخشندگی
این فیض است که ما را دعوت کرد تا فرزندان او باشیم و میراثی به ما به عنوان پسر داد. این فیض است که ما را سفیران بهشتی ساخت و هر قدم از زندگی‌مان را برنامه‌ریزی کرده است. این فیض است که ما را نمونه‌هایی از فیض او در عصر ﺁینده می‌سازد. این فیض است که ما را به هر عمل نیکو و فیض عطا فرمود تا ﺁن را به عمل ﺁوریم.
حقیقت بنیادی
کتاب مقدس مملو از گوهرهای درخشان حقیقت و سخنان حکیمانه است تا زندگی‌مان را هدایت کند. و یک حقیقت اساسی این است که فیض پیش‌پرده‌ای است از ﺁنچه خدا انجام می‌دهد. فیض در سه‌گانگی پدر، پسر و روح جاودان ریشه و بنیاد دارد. گریس جمع و جمع‌بندی ویژگی‌های نامتناهی گودست سه‌گانه است.
فیض خدا
“زیرا فیض خدا ظاهر شده است که همه را نجات می‌بخشد. این کتاب به ما می‌ﺁموزد که از زندگی‌ای خدانشناس و امور دنیوی دوری کنیم تا بتوانیم در عصر حاضر زندگی‌ای معقول، صادقانه و خدایی داشته باشیم؛ زیرا در انتظار امید پربرکت و ظهور پرجلال خدای عظیم و نجات‌دهنده‌مان عیسی مسیح هستیم.” تیتوس ۲:۱۱

درباره‌ی Amir Gh

همچنین ببینید

افکار نسنجیده

افکار نسنجیده این مزمور نه تنها در نظر گرفته شده است، بلکه می‌گوید: “غزل” با …

25 نظر

  1. Amen Kgodavand shokr baraye mohabatat Lotf va mehrabani va Feyze bi hado marzat keh mara zire Feyze Lotf va Mohabatat Gharar dadeh hemayatam mikoni

  2. Ameeeeen ❤️❤️❤️??????

  3. آمین چقدر خوشحالم که فیض خدا با من است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *