بگذارید محبت نزدیک شود

https://christnetwork.net/wp-content/uploads/2019/09/nick-fewings-1397882-unsplash.jpg

من معتقدم مردم یا جوهر مسیحیت را نشنیده اند یا آن را به درستی درک نکرده اند. اکثر مردم فکر می کنند ایمان قدیمی و بی ربط است اما چنین نیست. در واقع ، من باور دارم که ایمان اکنون بیش از گذشته مرتبط است. فیض و بخشش برای زندگی خوب در بحبوحه آشفتگی روزمره مهم است. در غیر این صورت ، ترس و اضطراب زندگی ما را به دست می گیرد.

“پس ما محبتی را که خدا به ما دارد شناخته‌ایم و به آن اعتماد داریم. خدا محبت است و کسی که در محبت ساکن است، در خدا ساکن است و خدا در او. محبت این‌چنین در میان ما به کمال رسیده است تا در روز داوری اطمینان داشته باشیم، زیرا ما در این دنیا همان‌گونه‌ایم که او هست. در محبتْ ترس نیست، بلکه محبتِ کامل ترس را بیرون می‌راند؛ زیرا ترس از مکافات سرچشمه می‌گیرد و کسی که می‌ترسد، در محبت به کمال نرسیده است.

اگر کسی ادعا کند که خدا را محبت می‌نماید امّا از برادر خود نفرت داشته باشد، دروغگوست. زیرا کسی که برادر خود را، که می‌بیند، محبت نکند، نمی‌تواند خدایی را که ندیده است، محبت نماید. و ما این حکم را از او یافته‌ایم که هر که خدا را محبت می‌کند، باید برادر خود را نیز محبت کند.”
‮‮۱یوحنا‬ ‭4:16-18, 20-21‬ ‭NMV‬‬

بگذارید محبت نزدیک شود

شهادت من ساده است به خاطر عیسی مسیح گناهان من را آمرزید و مرا با محبت او اصلاح کرد. فیض او قدرت من برای دوست داشتن و خدمت به دیگران است. بدون خدا ، من بدبخت خواهم شد و بدون فیض او ، من بی قدرت خواهم بود. خوشبختانه ، من نیازی به بازگشت به آن ندارم. من خانه خود را به محبت کامل خدا ساخته ام.

امیدوارم که شما اجازه دهید محبت نیز نزدیک شود. این تفریح را از زندگی شما خارج نمی کند ، آن را تقویت می کند. همچنین ، خداوند زندگی شما را سنگین نخواهد کرد ، در عوض او بارهای شما را بلند می کند. او به شما آزادی ، سبکی و تمامیت را می بخشد. چیزی که همه ما در جستجوی آن هستیم تا زمانی که اجازه ندهیم محبت نزدیک شود هرگز چیزی را که به دنبالش هستی را پیدا نخواهیم کرد.

من دعا می کنم که خداوند به ما کمک کند تا حقیقت محبت خدا را به جهانیان منتقل کنیم. اینکه او به ما این توانایی را می دهد تا در مورد مسیح به گونه ای صحبت کنیم که قلب مردم را لمس کند. حقیقت باید گفته شود و ما باید به محبت نزدیک شویم. همه چیز را تغییر خواهد داد. برای بهتر شدن

درباره‌ی Saber Amiri

هان بر در ایستاده می‌کوبم کسی اگر صدای مرا بشنود و در به رویم بگشاید به درون آمده و با او هم‌سفره خواهم شد و او با من . [email protected]

همچنین ببینید

افکار نسنجیده

افکار نسنجیده این مزمور نه تنها در نظر گرفته شده است، بلکه می‌گوید: “غزل” با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *