به هنگام مواجه با مشکلات، اگر تمرکز شما بر عملکرد و قدرت خدا…

از ته دل به خدا توکل کنید؛ سعی نکنید همه چیز را به تنهایی رقم بزنید. در هر کاری که انجام می دهید ، به هر کجا که می روید به صدای خدا گوش دهید. او کسی است که شما را در مسیر خود قرار خواهد داد. تصور نکنید که همه چیز را می دانید.
با تمامِ دلِ خود بر خداوند توکل کن،
و بر عقل خویش تکیه منما؛ امثال 3:5
به هنگام مواجه با مشکلات، اگر تمرکز شما بر عملکرد و قدرت خداوند باشد، به چنان موفقیت و کامیابی دست خواهید یافت که مشاهده آن برای اغلب مردم غیر منتظره و شگفت انگیز خواهد بود.

از ته دل به خدا توکل کن

زیرا شریعت از طریق موسی داده شد، اما فیض و راستی از طریق عیسی مسیح ﺁمد.
یوحنا ۱:۱۷

چهره مسیح

شریعت به‌راستی از طریق موسی به اسرائیلیان داده شد، اما محبت بی‌پایهٔ خدا و وفاداری جاودانی او در چهرهٔ عیسی مسیح خداوند نمایان است. زیبایی رحمت و راستی با واقعیت حیرت‌انگیز شریعت موسوی مغایرت دارد، زیرا شریعت موسی به او داده شده بود، اما فیض و راستی از طریق عیسی مسیح حاصل شد.
جواهرات درخشان

جلال درخشان عنصرهای ترکیبی فیض و راستی همچون دو جواهر گرانبها، در تقابل با لباس تاریک شریعت، درخشنده می‌شود. این رسول عزیز در انجیل خود، خصوصیات و خصوصیات عیسی مسیح خداوند را، یکی یکی، برملا می‌کند، همان طور که او ﺁشکار می‌سازد: در ابتدا کلام ابدی خدا بود.
قانون

او یک کلمه ابدی است، کلمه مجسم شده، کلمه خدا جسم را تا ابد ﺁفرید، و او همچنین نور و زندگی است، که با تمام چیزهای تاریکی و مرگ در تضاد است. شریعت موسی از هر لحاظ کامل بود، اما در شریعت خدمت به مرگ بود، زیرا شریعت هیچ گاه نمی‌توانست به شرایط کامل شریعت دست یابد.
صلیب

اما خدا در عشق و رحمت خود فیض و حقیقت را از طریق کلمه مجسمکننده فرستاد. تا هر که به نام او ایمان ﺁورد هلاک نگردد، بلکه زندگی جاودان یابد. بیان فیض خدا در بخشش پسرش و عمل او بر صلیب دیده می‌شود، تا با ایمان ورزیدن به عیسی مسیح زندگی‌ای به نام او داشته باشیم.
لطف خدا

همان طور که گناه بر همه مردم حکمرانی می کرد و ﺁنها را به مرگ می ﺁورد- به همین دلیل هم اکنون رحمت شگفت انگیز خدا حکم می کند، و به ما حق بودن با خدا را می دهد و منجر به زندگی ابدی می شود – از طریق خداوند ما عیسی مسیح. در شریعت اعمالی وجود دارد که هیچ گاه به کمال مطلوب خدا نمی‌رسد. اما فیض و راستی از طریق خداوند مهربان عیسی مسیح به ما رسیده است، تا به نام مسیح عیسی، حیات بخشیم، به نام او.
نام مسیح

هر ﺁنچه مسیح است و هر ﺁنچه مسیح کرده است، در جلال نام او منعکس است. هر ﺁنچه از فیض به انسان داده شده است، به خاطر شایستگی عیسی است، زیرا شریعت به وسیله موسی داده شد، اما فیض و راستی از طریق عیسی مسیح ﺁمد.
خلیج گپ

تفاوت پیش‌فرض پسر خدا با موسی، دوست خدا، به‌مثابه گاوی والاترین برتری فیض و راستی بر شریعت است. تفاوت بیکران بین خالق بیکران با مخلوق متناهی او معیاری از برتری بی‌نظیر فیض و حقیقت بر شریعت کامل خدا است.
حقیقت + گریس

شریعت موسی با این که از طریق یکی از اعضای خطاکار نژاد، کامل به انسان داده شد. نعمت و حقیقت، موهبت خدا بود که گناهکاران را محکوم کرد، و خداوند ما عیسی مسیح را بر ﺁن داشت. فیض بی‌حق، عدالت خدا را باطل می‌ساخت. حقیقت بی‌فیض، نجات انسان را غیرممکن می‌ساخت.
عشق به خدا

چه نوع محبتی که پدر به ما عطا کرده است که او باید بر انسان گناهکار، فیض و لطفی را که ما شایسته ﺁن نیستیم و نمی‌توانیم به دست ﺁوریم، بپوشاند، بلکه در زندگی کاملش، کلام خدا، در بدن بی‌گناهش بر روی درخت، همه قوانین عادلانهٔ شریعت را رعایت کرده است، تا ما را از محکومیت ﺁزاد سازد. شریعت به‌راستی از طریق موسی به اسرائیل داده شد، اما محبت بی‌پایانش به خدا و ایمان همیشگی او، تنها در حضور خداوند عیسی مسیح دیده می‌شود.

درباره‌ی Amir Gh

همچنین ببینید

افکار نسنجیده

افکار نسنجیده این مزمور نه تنها در نظر گرفته شده است، بلکه می‌گوید: “غزل” با …

20 نظر

  1. آمین! لطفا مکانهائی را که به نمایش میگذارید معرفی کنید، در کدامین منطقه این کره زمین هستند. با تشکر قبلی

  2. Yes ameeeeen ❤️❤️❤️??????

  3. مسعود عزیز، سلام. عکس های این صفحه متعلق به سوئیس و اتریش است.

  4. مشکلات, امورات خانه, خدمات اولاد و شوهر/همسر, نظافت خانه و محیط, روابط حسنه با مردم و بلاخره یک وقت مشخص برای عبادت خداوند باعث زندگی موفق میگردد, به نظ شخصی من امورات روحانی پی درپی و همه روزه یعنی فردا تا بیگاه یکی از کار های شیخ های فانی بوده, به فکر من یک تقسیم اوقات همه امورات زندگی یعنی از هر پهلو و در زمن عبادت خداوند در وقت معینش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *